Wybielanie zębów octem jabłkowym

Uroda

Wybielanie zębów nie jest trudną rzeczą, w rzeczywistości jest to proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to wykonać następujące kroki i będziesz mógł uzyskać swój biały i jasny uśmiech.

1. Szczotkuj zęby dwa razy dziennie

Szczotkowanie zębów raz dziennie jest najlepszym sposobem na zapobieganie powstawaniu płytki nazębnej. Szczotkowanie zębów jest najważniejszym krokiem do uzyskania ładnego uśmiechu. Szczotkowanie zębów jest nie tylko dobre dla twoich zębów, ale także sprawi, że twoje usta będą świeże i czyste.

2. Pij więcej wody

Picie wody sprawi, że twoje usta będą nawilżone, a świeżość twoich ust będzie utrzymana. Powinieneś pić co najmniej osiem szklanek wody każdego dnia, aby pozostać nawodnionym.

3. Jedz zdrowo

Jeśli chodzi o uzyskanie białych zębów, jedzenie zdrowych i zrównoważonych posiłków jest najlepszą rzeczą do zrobienia.

4. Używaj octu jabłkowego

Ocet jabłkowy jest jednym z najlepszych rozwiązań dla wybielania zębów. Najlepszą rzeczą w używaniu octu jabłkowego jest to, że dostaniesz bielszy uśmiech i smak octu pomoże Ci trzymać się z dala od słodyczy.

5. Unikaj palenia papierosów

Jeśli chcesz mieć bielszy uśmiech i jasny uśmiech, to powinieneś unikać palenia, ponieważ będzie utrzymywać zęby w żółtym kolorze i sprawi, że twoje zęby będą bardziej lepkie.

Wnioski:

Dotarliśmy do końca artykułu “Whitening Your Teeth With Cider Vinegar”. Mam nadzieję, że spróbujesz użyć powyższych wskazówek, aby uzyskać bielszy uśmiech.