Jak mieć białe zęby w tydzień

Uroda

Wszyscy chcemy mieć jasny uśmiech, ale nie każdy ma szczęście, aby uzyskać doskonały uśmiech. Jeśli jesteś również jednym z tych, którzy mają niedoskonały uśmiech to będziesz kochać następujące wskazówki.

Jedz jabłka, pomarańcze i cytryny

Jabłka, pomarańcze i cytryny są naturalnymi środkami wybielającymi zęby i należy je jeść regularnie, aby uzyskać bielszy uśmiech. Jabłka, pomarańcze i cytryny są bogate w witaminę C, a to pomoże w usuwaniu plam z zębów.

Utrzymuj usta w czystości

Zestawy do wybielania zębów są dostępne na rynku, ale można zrobić własny naturalny wybielacz zębów. Będziesz potrzebował trochę cukru, soku z cytryny, sody oczyszczonej i soli. Weź kubek cukru i wymieszaj go z sokiem z cytryny i solą w nim. Można również dodać kilka kropli wody do mieszaniny.

Stosuj nitkowanie i szczotkowanie zębów

Szczotkuj zęby codziennie rano i wieczorem i używaj szczotki do nitkowania. Jeśli chodzi o szczotkę do nitkowania, możesz wziąć dowolną starą nić i umieścić ją w szczotce do nitkowania. Dzięki temu Twoje zęby będą czyste i białe.

Skonsultuj się z dentystą

Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, to skonsultować się z dentystą, a on sprawi, że twoje zęby będą białe i atrakcyjne. On zasugeruje Ci odpowiednią metodę wybielania zębów i to pomoże Ci zachować białe zęby.

Wnioski:

Są to niektóre ze skutecznych wskazówek, aby twoje zęby były białe i atrakcyjne. Jeśli masz nudny i brzydki uśmiech, to jest czas, aby uczynić go atrakcyjnym i atrakcyjnym. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci.