Najlepszy sposób na wybielenie zębów w domu – domowy sposób na białe zęby

Uroda

Jeśli chcesz uzyskać białe zęby to musisz odwiedzić dentystę. Są ludzie, którzy mają naturalne zęby i niektórzy mają żółte zęby z powodu starzenia się.

Ale to nie jest konieczne, aby przejść do dentysty, kiedy można użyć naturalnych środków domu, aby uzyskać białe zęby. Oto kilka prostych domowych środków, które pomogą Ci uzyskać najlepszy wynik.

Wymieszaj sok z cytryny i sodę oczyszczoną

Weź 1 łyżkę stołową soku z cytryny i 1 łyżkę stołową sody oczyszczonej. Teraz dobrze je wymieszaj i nałóż tę pastę na zęby. Niech to siedzi przez 15 do 20 minut, a następnie spłukać letnią wodą.

Dodaj sok z cytryny do miski z wodą i gotuj ją przez 5 do 10 minut. Usuń go z ognia i pozwól mu całkowicie ostygnąć. Teraz użyj tego ciepłego roztworu do czyszczenia zębów.

Weź plasterek jabłka i pokrój go na kawałki. Weź wacik i zanurz go w soku jabłkowym. Zanurz go w waciku i przyłóż do zębów. Jest to świetny domowy środek, aby uzyskać bielsze zęby.

Użyj miodu i mleka

Weź szklankę mleka i dodaj do niej 2 łyżeczki miodu. Teraz umieść go w mikrofalówce na 2 do 3 minut. Ta metoda pomoże Ci uzyskać bielsze zęby.

Weź 2 łyżki miodu i umieść je w misce. Dodaj szczyptę soli i wymieszaj. Teraz weź wacik, zanurz go w mieszaninie i umieść w ustach. Najlepsze rezultaty uzyskasz, jeśli będziesz powtarzać ten proces przez 5 do 6 dni z rzędu.

Wymieszaj ocet jabłkowy z cytryną

Weź filiżankę octu z cydru jabłkowego i dodaj do niego 1/4 filiżanki soku z cytryny. Teraz wlej tę mieszankę do miski i trzymaj ją w lodówce przez 24 godziny. Możesz też trzymać ją na słońcu przez godzinę lub dwie.

Po 24 godzinach otrzymasz roztwór wybielający, który może być stosowany do zębów. Jeśli czujesz, że to nie działa, możesz zachować rozwiązanie przez miesiąc.

Wnioski:

Wszystkie te domowe sposoby pomogą Ci uzyskać bielsze zęby bez żadnych skutków ubocznych. Otrzymasz również piękne wyniki w ciągu kilku dni.