Makijaż wieczorowy: Wyjątkowe Looki na Wyjątkowe Okazje

Uroda

Makijaż wieczorowy to dla wielu kobiet ważna część przygotowań do wyjątkowych okazji. Idealnie wykonany make-up pozwala poczuć się pewnie, elegancko i pięknie. Jednak jakie trendy pozwalają na stworzenie wyjątkowych looków na wyjątkowe okazje?

 1. Klasyczna czerwień
  Pięknie wykonane usta w czerwieni to klasyk, który zawsze będzie modny. Bogate czerwienie, odcienie bordo lub fioletu, a także odcienie nude to idealny wybór na wieczorne wyjścia. Nasycone usta, podkreślone mocno cieniami to świetny pomysł na wieczór.

 2. Smokey eyes
  Smokey eyes to idealny look na wieczór. O tym, że błyszczące cienie w ciemnych odcieniach są idealnym wyborem na wieczorne wyjścia nie trzeba nikogo przekonywać. Bardzo modnym połączeniem są również cienie w tonacji fioletu lub granatu.

 3. Natural look
  Naturalne podejście do makijażu wieczorowego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Wystarczy delikatnie podkreślić rysy twarzy, nałożyć trochę rozświetlacza i lekko umalować usta. W końcu subtelność jest ostatnio bardzo modna i w sam raz pasuje do wieczornych stylizacji.

 4. Glitter everywhere
  Błysk w niemal każdej postaci, czy to na powiekach, na ustach czy na policzkach to bardzo modny trend w makijażu wieczorowym. Czerwony błyskliwy pomadki, rozświetlające kremy, a także błyszczące cienie to idealny wybór na wyjątkową okazję.

 5. Kolorowe cienie
  Ostatnim modnym trendem w makijażu wieczorowym są kolorowe cienie. Blue, różowe, zielone – możemy bawić się kolorami, dodając do makijażu wieczorowego dosłownie wszystko. Ciekawy zestaw kolorów i wykorzystanie pigmentów to najlepszy sposób na zabawę kolorem.

Podsumowanie
Makijaż wieczorowy to dla kobiet ważna część przygotowań do wyjątkowych okazji. Zawsze warto postawić na wysokiej jakości kosmetyki i naćwiczyć idealny make-up, który pozwoli poczuć się pewnie, elegancko i pięknie. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, warto poeksperymentować i zrobić coś zupełnie innego niż zazwyczaj. Najważniejsze, żebyśmy czuły się w makijażu świetnie.